Sháníte nějakou inovaci do svého domova? S naším bytovým architektem, který vám pomůže vybrat typ skříně, barevné provedení a design to bude hračka. Někdy člověk touží po novém nábytku, ale nedokáže si představit kam a jak ho uspořádat, od toho jsme tady my a rádi vám ukážeme 3D projekci dle vašich prostorů a možností.
Nabízíme vám kvalitní skříně a nábytek na míru, dále také kuchyňské linky, předsíňové věšákové stěny a vše co se ze dřeva dá vyrobit do domu, kanceláří či firemních prostorů. Naše nabídka materiálů, barev, provedení a designu je bohatá a věříme, že si u nás vybere opravdu každý. S dřevem se dá velice dobře pracovat a tak se individuálně přizpůsobí každému zákazníkovy.

On-li plánovač

Na našich stránkách najdete on-li plánovač, který vám pomůže vybrat správě skříně a nábytek dle vašich představ a interiéru. Ihned vidíte konečnou orientační cenu, za kterou skříň dodáme. Pokud nenajdete to, co hledáte nebo máme speciální požadavky, rádi vám pomůžeme u nás na prodejně nebo emailem zašleme další 3D návrhy a projekce.